LOGOWANIE
  MATRYCE
  Delta Graphix jest najbardziej znanym na rynku polskim producentem i dystrybutorem folii do hotprintu oraz wykonawcą matryc chemigraficznych. 


   

  Posiadamy nowocześnie wyposażony dział produkcyjny zajmujący się wytwarzaniem MATRYC MAGNEZOWYCH I MOSIĘŻNYCH, oraz sprzedażą osprzętu do termodruku. 
  Za pomocą matryc można tłoczyć folią na gorąco, drukować farbą na urządzeniach typograficznych jak też wykonywać podtłoczenia (suchy tłok) na podłożach typu papier, karton, skóra i materiały skóropodobne.

  Dzięki odbytym szkoleniom przez naszych pracowników w Niemczech, udostępnieniu przez firmę Hunds und Müllers GmbH najnowszej technologii chemigraficznej i zmianie odczynników chemicznych proces wytrawiania matryc uległ trzykrotnemu skróceniu. 

  Tym samym mamy przyjemność zaoferować Państwu nowe REWELACYJNE CENY, niższe o kilkanaście procent od oferowanych na rynku. Wykonujemy matryce o różnych grubościach: 1.75 mm i 3.00 mm do jednorazowych niedużych nakładów, oraz 5.00 mm i 7.00 mm przeznaczonych do znacznie większych i powtarzalnych zleceń. 

  Standardowa głębokość trawienia matryc wynosi od 0.8-1.0 mm, przy kącie nachylenia około 45 stopni, lecz do tłoczenia np. w skórze potrzebna jest głębokość ok. 1.6 mm, którą osiąga się dopiero w specjalnym procesie technologicznym. W naszym zakładzie jako jedynym w Polsce mają Państwo możliwość wykonania matryc o każdej podanej wyżej grubości w formacie nawet do 700 mm x 1000 mm.

   
  Jako nowość na rynku europejskim oferujemy MATRYCE STRUKTURALNE, które są znacznie tańszą alternatywą dla bardzo drogich folii holograficznych, szczególnie
  w dziedzinie zabezpieczeń (hologramów indywidualnych). 

  Podobny efekt jak hologram - tylko znacznie taniej - możemy uzyskać przy zastosowaniu zwykłej folii do tłoczeń i specjalnej matrycy strukturalnej.
   
   
   

   
  Kolejną nowością w naszej ofercie są MATRYCE GRAWEROWANE wykorzystywane samodzielnie, bądź w zestawach MP (matryca - patryca) zarówno do złoceń jak i do suchego toku.
   
  Matryce grawerowane - matryce mosiężne 2D*
  - Matryca grubość 5,00 mm MG-5 cm2
  - Matryca grubość 7,00 mm MG-7 cm2
   
  Matryce mosiężne 3D (z przestrzennym obrazem)**
  - Matryca grubość 5,00 mm MG-5 cm2
  - Matryca grubość 7,00 mm MG-7 cm2
   
  *Cena matrycy grawerowanej 2D (mosiężnej) - już od 2,00 zł/cm2 przy matrycy 2D o głębokości wybrania 0,8 mm.Każde następne 0,1 mm - 0,25 zł/cm2.
  Obowiązuje minimalka 25 cm2 - 125 zł (maksymalnie do 2 mm głębokości)
  Również komplety Matryca-Patryca do przetłoczeń papieru, kartonu, tektury, folii plastikowych (na podstawie gotowych projektów przesłanych przez zleceniodawcę)

  **Cena bazowa matrycy mosiężnej 3D (z przestrzennym obrazem) : - 25 zł za godzinę pracy urządzenia (tj. 3-krotnie taniej od konkurencji !)

   
  Sposób przesłania zlecenia
  Zlecenia proszę przesyłać wyłącznie na formularzu zamówienia plik do pobrania, przesyłką pocztową na adres firmy, lub e-mailem na adres: matryce@dgx.com.pl.
  Do zlecenia proszę dołączyć:
  - negatyw lub diapozytyw fotograficzny w skali 1:1
  - pliki na płycie CD z programu Corel Draw ver.12
   
  Terminy wykonania zleceń
  Wysłanie zlecenia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem do wykonania usługi.
  Przyjęcie do realizacji zostanie potwierdzone e-mailem zwrotnym do 24h.
  Standardowy termin wykonania zlecenia wynosi 3dni robocze od daty potwierdzenia przyjęcia zlecenia do realizacji.
  Ekspresowe terminy realizacji prosimy uzgadniać indywidualnie i ustalenia muszą być potwierdzone drogą emailową.
  Nie ponosimy odpowiedzialności za terminowość dostaw firm kurierskich.
   
  Zamówienia należy kierować:
  tel.kom.: 502-799-457
  e-mail: matryce@dgx.com.pl

  cennik do pobrania: Cennik matryc 25_09_2018.pdf                          
   
  formularz zamówienia do pobrania: Zamówienie na matryce.pdf
   
  
  Znajdź nas na Facebooku